Galdniecība

Par mums

Būvfirma Fasāde PRO ir dibināta 2005.gadā apvienojoties vienā komandā cilvēkiem, kas jau no 1990. gada ir darbojušies ēku fasāžu restaurācijas un renovācijas jomā.
Galvenās nozares, ko pārstāvam:

  • Ēku fasāžu remonts un restaurācija
  • Iekštelpu remonts un restaurācija
  • Galdniecības pakalpojumi
  • Ēku siltināšana
  • Sastatņu noma

Uzņēmums piedāvā plašu celtniecības pakalpojumu spektru, garantējot augstu kvalitāti un darbu izpildi saskaņotajos termiņos.
Fasāde PRO galvenais darbības virziens ir vēsturisko fasāžu atjaunošana, tomēr paralēli tiek realizēti arī fasāžu siltināšanas darbi, jaunu ēku, gan koka, gan mūra celtniecības darbi, kā arī iekštelpu restaurācijas un apdares darbi.
Mūsu uzņēmuma darbinieki ir apguvuši mākslu strādāt kā ar autentisku 17 gs. kaļķu javas apmetumu, kura pagatavošanai ir izmantots 7 gadus ūdens bedrē veldzēts kaļķis, tā arī ar modernajiem javas un akmens restaurācijas materiāliem. Gadu gaitā ir apgūtas arī dažādas apmetuma tehnikas, sākot ar granīta akmentiņu dispersijas apmetumiem un beidzot ar vēsturisko sgraffito tehniku.

Fasāde PRO ir veikusi daudz ēku fasādes restaurācijas, piemēram Rīgas jūgendstila fasādes, Bauskas viduslaiku pils un Rundāles baroka laika pils fasāžu restaurāciju, kā arī strādā ārpus Latvijas robežām. Mūsu darbinieku vidū ir meistari, kas var izveidot jebkuras sarežģītības pakāpes fasādes vilkumus un mākslinieki, kuri spēj restaurēt fasāžu skulpturālos rotājumus ne vien atlejot skulptūras, bet arī veidojot brīvi ar rokām.

Fasāde PRO pārvaldībā ir arī luksusa brenda Nordic Hardwood Factory jeb NHF galdniecība. Zem šī zīmola izgatavojam Latvijā ražotas ārdurvis un iekšdurvis, paneļus, galdus un citas individuāli pasūtītas lietas no masīvkoka.
Sadarbojamies arī ar pašvaldībām un Eiropas iestādēm, tādejādi iegūstot līdzfinansējumu dažādiem klientu projektiem-sākot no ēku fasāžu renovācijas, līdz vecu koka durvju atjaunošanai.


Kontakti:
+371 292 30 573 - LV/RUS
+371 283 72 118 - LV/ENG
Email: info@fasadepro.lv