Galdniecība

Par mums

Būvfirma „Fasāde PRO” dibināta 2005.gadā apvienojoties vienā komandā cilvēkiem, kas divdesmit gadus ir darbojušies ēku fasāžu restaurācijas un renovācijas jomā.

SIA „Fasāde PRO” veic ēku fasāžu un iekštelpu rekonstrukcijas, restaurācijas un celtniecības darbus. Uzņēmums piedāvā plašu celtniecības pakalpojumu spektru, garantējot augstu kvalitāti un darbu izpildi saskaņotajos termiņos.

Lai gan kā galveno darbības virzienu uzņēmums ir izvēlējies tieši vēsturisko fasāžu atjaunošanu, tiek realizēti arī fasāžu siltināšanas darbi, jaunu ēku, gan koka, gan mūra, celtniecības darbi, kā arī iekštelpu restaurācijas un apdares darbi.

Mūsu uzņēmuma darbinieki ir apguvuši mākslu strādāt kā ar autentisku 17 gs. kaļķu javas apmetumu, kura pagatavošanai ir izmantots 7 gadus ūdens bedrē veldzēts kaļķis, tā arī ar modernajiem javas un akmens restaurācijas materiāliem. Gadu gaitā ir apgūtas arī dažādas apmetuma tehnikas, sākot ar granīta akmentiņu dispersijas apmetumiem un beidzot ar vēsturisko sgrafito tehniku.

Esam veikuši Bauskas viduslaiku pils un Rundāles baroka laika pils fasāžu restaurāciju, restaurējuši un renovējuši daudzas fasādes Rīgas jūgendstila ēku fasādes.

Protam kvalitatīvi un, galvenais, pareizi nosiltināt ēku fasādes, pielietojot tradicionālās un inovatīvās ēku siltināšanas sistēmas.

Mūsu darbinieku vidū ir meistari, kas var izveidot jebkuras sarežģītības pakāpes fasādes vilkumus un mākslinieks, kas spēj restaurēt fasāžu skulpturālos rotājumus.

Kā atsevišķa struktūrvienība mūsu uzņēmumā darbojas galdniecība, kas izgatavo detaļas koka fasāžu restaurācijai, restaurē un izgatavo logus un durvis, mēbeles un interjera apdares paneļus.